Vabariiklik TV 10 olümpiastarti etapp Tallinnas

Loomise kuupäev 27.01.2024

Laupäeval, 27.jaanuaril osales meie kooli väike esindus järjekordsel vabariiklikul TV 10 Olümpiastarti etapil. Võistlustules olid Anete Leemet ja Emili Eilmann, kes jooksid 60 m tõkkeid ja hüppasid kaugust. Kahjuks jäid meie kooli kõik osalema pidanud poisid erinevatel põhjustel tulemata. Siiski sai võistlus peetud ja õnneks olid Laupa Põhikooli õpilased kõik olemas. Aitäh Anetele ja Emilile, kes pidid nii mõneski olukorras ennast ületama ning vapralt võistlema. Mõlemad tüdrukud osalesid esmakordselt vabariiklikul etapil ja hangiti vajalikke oskusi, et järgmisel korral anda endast parim. Suured tänud Karolinale, kes oli abiks! Aitäh ka Järva Valla Spordikeskusele, kes toetas tüdrukuid uute naelikute hankimisel. Per aspera ad astra ( läbi raskuste tähtede poole)!

Kirjutas ja pildistas Taiga Laur

Viimati muudetud 29.01.2024.