Saalihoki ühendas Ardu ja Imavere kooli õpilasi

Loomise kuupäev 17.04.2024

Kolmapäeval, 17. aprillil toimus Imavere spordisaalis ühistreening ja sõpruskohtumine saalihokis Imavere ja Ardu Kooli õpilaste vahel. Külla tuli 10 õpilast ja meie poolt oli mänguplatsil 20 õpilast.Avasõnad said öeldud mõlema kooli direktori poolt. Tegime ühistreeningu, kus rääkisime reeglitest, saalihoki ajaloost ja pärast toimus 4 võistkonna vahel mäng 3*10 min. Kohtumise lõpus laulsime saalihokilaulu ja kõik said endale ka medali kaela, kätte saalihokiflaieri, kus saalihoki laulu sõnad ja kena meenutus sõpruskohtumisest. Ürituse lõpetas ühissöömine. Menüüs supp ja kringel. Meie üritust külastas ka Järva valla maskott Hundu. Aitäh kõigile, kes osalesid! Saalihokimäng on see, mis me hinge rõõmsaks teeb..

Kirjutas ja pildistas Taiga Laur

Viimati muudetud 18.04.2024.