Rahatarkuse nädal

Loomise kuupäev 27.03.2024

Tere kõigile!

Ajavahemikus 25.-28. märts toimub rahatarkuse nädal!

- Esmaspäev, 25.03
Matemaatikatundides erinevad rahatarkuseteemalised ülesanded/arutelud/tegevused.

- Teisipäev, 26.03
1.-4. klassil "maastikumäng" koolimajas. Mängu viivad läbi õp. Signe ja õp. Kaie
6.-9. klass saab päeva jooksul mängida vahetundides QR koodi mängu, mängujuhend leitav matemaatikaklassi juurest. QR koodid on koolimaja peal ehk kes otsib, see leiab. Lisainfo õp. Annelorelt Parimad mängus osalejad saavad märgatud!

- Kolmapäev, 27.03
Kõikide lemmik KAHOOT - väikesed ja suured saavad panna oma teadmised proovile rahatarkuses!
Eelnev info toimumisaegade kohta: 1.-4. klass õp. Signe ja õp. Kaie, 6.-9. klass Annelore.

- Neljapäev 28.03
Kõigil võimalus näidata rahatarkuse teemal oma teadmisi/loovust, avaldada arvamust - väikeste poolel ja õp. Annelore klassi juures on seintel plakatid, mida igaühel on võimalik täiendada. Ole julge ja aktiivne!

!!! Viska pilk peale ka koolimaja seintel olevatele sildikestele - seal palju kasulikku infot, mis võib QR koodi mängus ja KAHOOTIS kasuks tulla!

Neljapäeva hommikul teeme ka väikese kogunemise, et teha nädalast kokkuvõte ja autasustada aktiivsemaid õpilasi!

Head soovides
Rahatarkuse nädala korraldustiim