Õpetajad käisid õppepäeval Kalevipoja ja Tootsi radadel

Loomise kuupäev 07.06.2024

Imavere õpetajad käsid õppepäeval.

Esimeseks sihtkohaks oli Kalevipoja Koda, kus õpetajad said põhjaliku ülevaate eeposest "Kalevipoeg" ja selle peategelasest. Ekskursiooni käigus tutvustati neile nii Kalevipoja seiklusi kui ka rahvuseepose sügavamait tähendusi. Interaktiivsed eksponaadid ja põnevad jutustused tõid loo elavalt silme ette, pakkudes harivat ja meelelahutuslikku kogemust.

Peale lõunat suunduti Palamusele, kus õpetajad astusid sisse tuntud Palamuse O. Lutsu Kihelkonnakoolimuuseumisse. Seal said nad näha, kuidas möödus koolipäev vanasti ning millised olid õppimisvõtted ja kooli eluolu. "Kevade" lugude tegelaste radadel jalutades meenutasid õpetajad nii mõndagi lõbusat ja õpetlikku seika omaenda kooliajast.

Päev lõppes ühise lõunasöögiga. Kõik õpetajad tundsid, et päev oli inspireeriv ja meeleolukas, pakkudes nii uusi teadmisi kui ka toredat koosolemist kolleegidega.

Viimati muudetud 19.06.2024.