Kohtumine endise kiiruisutaja Saskia Alusaluga

Loomise kuupäev 05.02.2024

Esmaspäeval, 5. veebruaril külastas meie kooli endine kiiruisutaja Saskia Alusalu. Õpetaja Taiga oli pidanud temaga läbirääkimisi kolme aasta vältel ja nüüd sai küllakutse reaalsuseks. Saskia rääkis oma sportlase teest, võistlustest, varustusest ja saavutustest. Muidugi ka taliolümpiamängudest 2018 aastal, kus ta saavutas 4.koha. Kuulajad küsisid ka palju küsimusi ja julgemad said pärast külalisega koos pilti teha. Autogrammi soovijatele oli Saskial jagada oma pildiga variant. Külalisel oli kaasas ka auhind " Kristjan", mis talle omistati 2018 aastal. ( Eesti parim naissportlane). Oleme rõõmsad, et meie koolile nii lähedalt ( Adaverest) on sirgunud nii edukas sportlane! Edu talle uutes väljakutsetes!

Kirjutas ja pildistas Taiga Laur

Aitäh Taigale, kes meile nii toreda kohtumise korraldas!

Viimati muudetud 12.02.2024.