Imavere Põhikooli õpetajate päeva tähistamine

Loomise kuupäev 06.10.2019

4. oktoobril korraldas lõpuklass koolis meeldejääva õpetajate päeva sündmuse. Kõik lapsed viibisid saalis ja õpetajad sisenesid muusika saatel. Istuti oma kohtadele ja koos õpilastega lauldi koolilaulu. Seejärel esitati õpetajatele huvitavad ülesanded. Gruppidesse jagamine toimus kommide abil. Üks naiskond mängis saalis Kahooti ja teine seltskond valmistus etendust esitama. Etenduse ajal sai palju nalja kuna seda pidi esitama võimalikult monotoonselt, aga naer tuli ikka peale. Järgmisena kuulutati välja laste Lemmikõpetaja 2019. Selleks viis 9. kl läbi sarnase küsitluse nagu eelmisel aastal. Lemmikõpetaja 2019 on õp Siiri. Lõpetuseks sai öeldud tänusõnad lastele ja muusika saatel lahkusid õpetajad saalist. Alata said 9. kl õpilaste juhendatavad tunnid. Koridorides oli vaikus, tundus, et kõik õppisid hoolega. Tore päev oli!

Viimati muudetud 23.10.2019.