Ettevõtlusnädal

Loomise kuupäev 07.10.2019

7. oktoobril algas ettevõtlusnädal Imavere Põhikoolis.

Esimesel päeval kuulutati välja joonistusvõistlus ja esseekonkurss. Samal päeval toimus väljasõit EESTI PAGARi Paide tehasesse.

Teisipäeval toimus noorte ettevõtluspäev Paides.

Neljapäeval võeti osa üle-eestilisest majandusviktoriinist ja kooli külastas loodusesõber Jüri Kaljundi.

Reedel mängisid vanema astme õpilased ettevõtlusmängu Cashflow ja algklassilaste seas viidi läbi viktoriin.

Nädal oli väga tegus kõigi jaoks. Täname selle eest õp Signet!

Õpilaste mõtteid:

4. kl arvamus- Viktoriini küsimused olid normid. Joonistusvõistlus võttis aega päris palju, et ilus töö saada.

8.kl arvamus- Täiega põnev. Õppisime, kuidas investeerida ja kinnisvara osta. Nt arstina sai endale suurema palga ja seetõttu oli ka edasine mängimine tulusam. Mängimiseks oleks võinud olla rohkem aega.

7. kl arvamus- Väga lahe mäng oli. Hästi kallis mäng, et endale osta. Seetõttu tore, et saime seda koolis mängida.

Esmaspäeval leivatehases oli väga hea saialõhn. Saime banaanikeeksi, väga head olid. Väga äge oli kui palju saia seal oli.

Kogu ettevõtlusnädal oli väga tore, võtsin osa kõigist tegevustest.

Viimati muudetud 14.10.2019.