Kevadpidu

Sisestatud siiri.tamm poolt

Imavere Kooli kevadpidu oli oodatud sündmus, mis tõi kokku kogu koolipere ja nende pered. Pidu toimus rahvamajas kaunistatud saalis, kus värvilised lilled ja kevadised dekoratsioonid lõid meeleolu.

Pidu algas sissejuhatusega ja järgnesid erinevad etteasted. Esinesid kõik õpilased, kes esitasid rõõmsaid kevadlaule ning kauneid ja südamlikke luuletusi, mis puudutasid kõiki kuulajaid. Nooremate klasside lapsed tantsisid rahvatantse.

Õhtu lõppedes tänati kõiki esinejaid ja korraldajaid. Pidu lõi sooja ja ühtehoidva tunde, jättes kõigile südamesse kauni mälestuse kevadpeost.

KUMU külastus

Sisestatud siiri.tamm poolt

16.05 käisid 9. klassi õpilased ekskursioonil Eesti Kunstimuuseumis KUMUs, kus tutvustati neile Eesti kunstiajalugu ja KUMU hoonet.

Kohale jõudes alustas giid ekskursiooni, mis algas hoone laoruumidest ja lõppes näitusesaalis. Õpilased kuulasid huviga ja vaatlesid teoseid.

Päeva lõpus kogunes grupp fuajeesse, arutati nähtut ja joonistati enesele KUMU postkaart.

Järgmisena jalutati Jaapani aias ja Kadrioru pargis

See külastus andis neile uusi teadmisi ja meeldivaid mälestusi.

Kokkuvõtted TV 10 Olümpiastarti Järvamaa etapilt

Sisestatud siiri.tamm poolt

14. mai pärastlõunal osales meie kooli esindus TV 10 Olümpiastarti etapil Türil. Kavas oli kaugushüpe, kettaheide, pallivise ja pikad jooksud- tüdrukutele 600 m ja poistele 1000 m jooks. Esikolmiku kohad võitsid: Emili - 3.koht palliviskes ja 600 m jooksus, Sandra  - 3.koht kettaheites, Kerli  - 2.koht palliviskes, Robin  - 3.koht kauguses ja 1. koht 1000 m jooksus, Andre - 2.koht palliviskes, Olari  - 2.koht 1000 m jooksus.

Aitäh kõigile, kes osalesid!

25.mail osalevad meie parimad vabariiklikul TV 10 OS etapil Tallinnas Kadrioru staadionil.

Pilistvere kihelkonna rahvarõivad

Sisestatud siiri.tamm poolt

Ühel kevadisel hommikul kogunes klassi rõõmsameelne rühm õpilasi. Neil oli ees eriline päev - rahvarõivaste valmistamise spetsialist oli tulnud tutvustama Pilistvere kihelkonna traditsioonilisi rahvarõivaid.

Annely oli pikkade kogemustega rahvarõivaste uurija ja valmistaja. Tema silmad säravasid rõõmust, kui ta nägi laste elevust.Ta rääkis õpilastele põnevalt iga rõivaeseme ajaloost ja tähendusest. Ta näitas neile erinevaid materjale, mida kasutati riiete valmistamisel, ning selgitas, kuidas need olid omal ajal kohalikele inimestele olulised.

Breigimaailma avastamine Nurme Koolis

Sisestatud siiri.tamm poolt

Esmaspäeval, 6. mail osales meie kooli 9 õpilast ja 3 õpetajat Eriolümpia Eesti Ühenduse projektipäeval Nurme Koolis, kus tehti selgeks breikimise algtõed. Kogenud treener Marek näitas esinevaid breigisamme ja muidugi toimus ka erinevate trikkide demonstreerimine. Treeningu lõpus sai igaüks ka ette näidata oma meeldejäävamad breigivõtted. Nurme Kooli breiktantsurühm esitas ka oma tantsu. Jagati puuvilju ja tegime ka koos pilti. Aitäh kõigile, kes osalesid!

Kirjutas ja pildistas Taiga Laur

Järva valla õpetajate koostööpäev

Sisestatud siiri.tamm poolt

Järva valla õpetajate koostööpäev toimus taaskord Koerus, kus keskseks teemaks oli argumenteerimine. Pärast inspireerivat loengut said õpetajad valida erinevate töötubade vahel, üks neist oli pühendatud rahatarkusele. Seal jagati praktilisi näpunäiteid ja õpetusmaterjale, kuidas õpetada õpilastele finantsoskusi. Päeva lõpus lahkusid õpetajad rikkamana uute teadmiste ja inspiratsiooniga, tugevdatud koostöösuhete ja valmisolekuga oma õpilasi veelgi paremini toetada.

Jüripäeva tähistamisel näidati kiireid jalgu

Sisestatud siiri.tamm poolt

Reedel,19. aprillil tähistasime jüripäeva klasside vahelise teatejooksuga Saarekuusikus. Jüritule kandis võistluspaika ja meie ürituse mõlemad stardid andis Jüri - meie kabetreener. Jooksuringe läbiti väga suure kiirusega ning võistluspinget jätkus kuni lõpujooneni. Kiiremad olid 1.-4.kl. arvestuses - 4.klass ja 5.-9.kl. arvestuses - 6.klass. Pärast võistlust kõlas meie huultelt " Mässajate laul", mida saatis kitarril muusikaõpetaja ning toimus ka spordikogunemine, kus võeti kokku märtsi ja aprilli spordisündmused. Aitäh kõigile, kes osalesid!

Saalihoki ühendas Ardu ja Imavere kooli õpilasi

Sisestatud siiri.tamm poolt

Kolmapäeval, 17. aprillil toimus Imavere spordisaalis ühistreening ja sõpruskohtumine saalihokis Imavere ja Ardu Kooli õpilaste vahel. Külla tuli 10 õpilast ja meie poolt oli mänguplatsil 20 õpilast.Avasõnad said öeldud mõlema kooli direktori poolt. Tegime ühistreeningu, kus rääkisime reeglitest, saalihoki ajaloost ja pärast toimus 4 võistkonna vahel mäng 3*10 min. Kohtumise lõpus laulsime saalihokilaulu ja kõik said endale ka medali kaela, kätte saalihokiflaieri, kus saalihoki laulu sõnad ja kena meenutus sõpruskohtumisest. Ürituse lõpetas ühissöömine. Menüüs supp ja kringel.

Asu jälgima